Yeniköy – Akçakese Doğa Yürüyüşü – 4 Mart Pazar

Bu sefer İstanbul’a hem yakın ama hem de uzak olalım dedik. 4 Mart Pazar günü için çok keyifli bir önerimiz var.

Şile- Ağva arasında yer alan Yeniköy civarında yaklaşık 4-5 saat sürecek bir doğa yürüyüşü yapacağız, kronik hastalığı bulunmayan herkesin rahatlıkla yürüyebileceği oldukça keyifli kolay-orta zorlukta bir parkur.

Yürüyüş bittikten sonra doğruca Akçakese’ye, İstanbul yakınlarında Karadeniz’in en güzel koylarından birine gideceğiz. Güneşi batırıp, isteyenlerle birşeyler atıştırıp döneceğiz şehr-i İstanbul’a.

Kahvaltı evden getirdiğimiz malzemelerle köy kahvesinin harika bahçesinde olacak. Öğlen yemeğimiz ise yanınızda getirdiğiniz atıştırmalıklar ile doğada. Sıcak çaylar bizden bu arada.( Küçük kırılmaz bardak getirmeyi unutmayınız.)

Tursab listesi için araca bineceğiniz durağı ve iletişim için telefon numaranızı bilgi@yolvemacera.com adresine iletin lütfen.

Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan da bizi arayabilirsiniz.

Fiyatlandırma:

25 kişi ve üzerinde katılım olursa 65 TL
25 kişi altında katılım olursa 75 TL

(Ulaşım + Rehberlik + Seyahat Sigortası + Acenta Giderleri)

Araç Hareket saatleri:

07:40 İncirli E5 Otobüs durakları (metrobüs duraklarının tam karşısı, büfenin yakınları)
08:00 Mecidiyeköy Simitsarayı önü, otobüs durakları
08:15 Kadıköy Evlendirme – Metrobüsler son durak Karafırın
08:20 Göztepe Köprüsü Ankara istikametindeki durak

Libadiye caddesinden geçip Şile yoluna gireceğiz…

Yol üstünde size uygun bir duraktan dahll olabilirsiniz. Duraklara en az 5 dakika erken gelirseniz ve verdiğimiz diğer mola zamanlarına riayet ederseniz planladığımız aktiviteleri yapma şansımız artacaktır:)

Katılım formunu doldurmanız durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Adınız Soyadınız

E-Postanız

Katılacağınız Etkinliğin Adı

Telefon Numaranız

Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

Tursab listesi için araca bineceğiniz durağı, seyahat sigortası için TC kimlik numaranızı ve iletişim için telefon numaranızı yolvemacera@gmail.com ya da bilgi@gezginlerkulubu.org adresine iletin lütfen.

Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan da bizi arayabilirsiniz.

Etkinliği sosyal medya üzerinden incelemek isterseniz: https://www.facebook.com/events/1203104476459059/

Etkinliklerimizi A Sınıfı belge numaralı seyahat acentası işbirliği ve güvencesiyle yapmakta ve D2 Belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkmaktayız.

KATILIM KOŞULLARI

Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, yaz ve kış yürüyüş liderliği belgelerini almış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılar ya da kokartlı olan rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde etkinlikler üzerinde değişiklikler yapabilirler.

ÖNEMLİ NOTLAR
Yürüyüş sırasında kumanya, su ve başka kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için tercihen belden bağlamalı bir sırt çantası bulundurun.

Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyinin.
Jean pantolon giymeyin. Tercihen, bilekleri saran, sert ve tırtıklı tabana sahip, su geçirmeyen yürüyüş botu giyin. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı kesinlikle tercih etmeyin.

Yürüyüş esnasında min. 2 lt su bulundurmalısınız. Çantanıza yürüyüş esnasında atıştırmak için kuruyemiş (kuru incir, kuru üzüm vs.) alabilirsiniz.

Yürüyüş sonrasında değiştirmek için yanınıza mutlaka yedek giyecekler alın. (Ayakkabı, çorap, pantolon vb.) Bu malzemeleri yürüyüş esnasında yanımıza almayıp araçta bırakacağız.

Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve varsa kronik hastalıklarınız hakkında rehbere etkinlik öncesinde MUTLAKA bilgi veriniz.

Keyfili etkinlikler dileriz

Paylaşmak İsterseniz...

Bunlara da Göz Atın

Uludağ – Sarıalan Kar Yürüyüşü (14 Ocak Pazar)

Bu kez rotamız Uludağ. Aracımızla Uludağ oteller bölgesine yakın bir yer olan Sarıalan’a ulaşacağız ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir