Serindere – Fındıksuyu Doğa Yürüyüşü (1 Ekim Pazar)

İzmit bölgesinde, en sevdiğimiz parkurlardan birinde olacağız yine. Parkurumuz Serindere’nin nefes kesen manzarasıyla başlayacak ve yaklaşık 300 metrelik bir tüneli geçtikten sonra tamamen patikada devam edecek.

Kahvaltı keyifli bir köy kahvesinde evden getirdiğimiz ya da köyden temin ettiğimiz malzemelerle. Öğlen yerimiz harika bir manzara eşliğinde doğada…

Dönüşte araçta ortak karar çıkarsa İzmit merkezde bir çorbacıda lahana veya yayla çorbası içebiliriz…

Akşam geç saatlere kalmadan evlerimizde olmayı planlıyoruz.

FİYAT

29 kişilik araçta 25 kişi ve üzerinde olursak 75 TL
29 kişilik araçta 25 kişi altında kalınırsa 80 TL
16 kişilik araçla yola çıkmamız durumunda: 85 TL

Etkinliğimiz en az 15 kişi katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Tursab listesi için araca bineceğiniz durağı ve iletişim için telefon numaranızı yolvemacera@gmail.com veya bilgi@yolvemacera.com veya bilgi@gezginlerkulubu.org adresinlerinden birine iletin lütfen. Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan da bizi arayabilirsiniz.

Katılım ve sorularınız için:

  Adınız Soyadınız

  E-Postanız

  Katılacağınız Etkinliğin Adı

  Telefon Numaranız

  Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

  ARAÇ HAREKET VE YERLERİ

  İncirli E5 otobüs durağı : 07:00
  Mecidiyeköy Teknosa : 07:15
  Kadıköy Evlendirme : 07:30
  Göztepe Köprüsü : 07:35
  E5 boyunca devam edeceğiz. Yol üstünde istediğiniz noktada bize katılabilirsiniz.

  ACENTA VE REHBERLER

  Etkinliklerimizi A Sınıfı 5910 belge numaralı Extway Seyahat Acentası işbirliği ve güvencesiyle yapmaktayız. D2 Belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkmaktayız.

  Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılar ve kokartlı olan rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde etkinlik üzerinde değişiklikler yapabilirler.

  KATILIM KOŞULLARI

  Katılım esnasında etkinlik bedelinin yarısı kapora talep edilecektir. Etkinliğin 3 gün öncesinden itibaren yapılan iptallerde acenta kuralları gereği kapora iade edilmeyecektir.

  ÖNEMLİ NOTLAR GENEL BİLGİLENDİRME

  Yürüyüş sırasında kumanya, su ve başka kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için tercihen belden bağlamalı bir sırt çantası bulundurun.

  Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyinin.
  Jean pantolon giymeyin. Bilekleri saran, sert ve tırtıklı (tercihen Vibram) tabana sahip, su geçirmeyen yürüyüş botu giyin. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı ya da spor ayakkabı kesinlikle tercih etmeyin.

  Bu etkinlik için kafa lambası ya da eğer yoksa bir el feneri mutlaka bulundurun. Akşam serini için mutlaka mont, polar tarzı bir giyecek getirin.

  Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve varsa kronik hastalıklarınız hakkında rehbere etkinlik öncesinde mutlaka bilgi veriniz.

  Keyifli etkinlikler dileriz:)

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İlgili Makaleler

  Başa dön tuşu