GEÇMİŞ ETKİNLİKLERİMİZ

Salda Gölü, Sagalassos Antik Kenti, Lavanta Tarlaları 27- 29 Temmuz 2018

Bu kez doğa harikası Salda Gölü’nü, etkileyici Sagalassos Antik Kent ve lavanta tarlaları gezisiyle birleştirdik. Böylece hem tarihe, hem yüzmeye ve hem de renklere doyacağımız bir planlama yapmış olduk:)

26 Temmuz Perşembe akşamı saat 22:00’de aracımız İncirli’den yola çıkacak. Sizleri güzergah üzerindeki duraklarınızdan alarak Burdur’a doğru yol alacağız. 27 Temmuz Cuma sabah kahvaltımızı yol üzerinde uygun bir yerde yaptıktan sonra ilk olarak Sagalassos Antik Kenti’ni ziyaret edeceğiz. Antik kenti detaylıca gezdikten sonra Salda Gölü’ne ulaşacağız.

Odalara/ çadırlara yerleşme işi bittikten sonra akşam serinliğine kadar serbest zamanımız olacak. Akşam sahilde yakacağımız kamp ateşimizle günü kapatacağız.

28 temmuz Cumartesi günü sabah kahvaltısından sonra aracımıza binip Salda’nın Maldivler bölümüne geçeceğiz. Burası beyazın mavi ile en yoğun buluştuğu yer. Sıkılana kadar buradayız, akşamüstü mekanımıza dönüş, dinlenme ve yemek. Ve elbette bir kez daha kumsalda ateş…

29 Temmuz Pazar sabah saatlerinde kahvaltının ardından aracımıza binip dönüş yoluna geçeceğiz ancak hemen dönmüyoruz elbette. İlk durağımız uçsuz bucaksız tarlalarla dolu lavanta deresi olacak, devamında da doğal yaşam köyü Lisinia Doğa.

Burası Yaban Hayatı Rehabilitasyon Merkezi. Bünyesinde lavanta tarlaları, ekolojik tarlalar yer almakta. Yürütülen projeler hakkında bilgi aldıktan sonra burada da bir kaç saat geçirip dönüş yolumuza geçeceğiz.

Yol koşullarına bağlı olarak Pazar günü saat 23:00 civarında İstanbul’da olmayı planlıyoruz.

Konaklayacağımız alan oldukça keyifli ve bütün lojistik imkanları olan bir yer. Su, tuvalet, gölge alanlar, mangal yerleri, masalar, elektrik, sıcak – soğuk içecekler, restaurant…

Her şey burnumuzun dibinde:)

Kısacası bol yüzme, bol eğlence bizleri bekliyor…

Bungolow sayımız 10 tane ile sınırlıdır. Bu nedenle bungolowda konaklamayı düşünenlerin erken karar vermesi önerilir. Bungolowların hepsinde duş, tuvalet, elektrik, ısıtma, varenda mevcuttur.

Çadır malzemesi eksik olan arkadaşlarımız bize bildirdikleri takdir de elimizdeki fazla malzemelerle destek olabiliriz.

FİYAT: 

ÇADIR KONAKLAMA İÇİN:

25 katılımcı ve üzerinde 330 TL
25 katılımcının altında kalınırsa 350 TL (Minimum 14)

BUNGOLOWDA KONAKLAMAK İSTEYENLER İÇİN:

25 katılımcı ve üzerinde 410 TL
25 katılımcının altında kalınırsa 430 TL (Minimum 14)

(2 kişilik bungalowlarda 1 kişi fiyatı)

0- 6 yaş arası minik misafirlerimiz araçta koltuk işgal etmemek koşulu ile ücretsizdir.

Lise düzeyine kadar 2 öğrencimize %50 indirim kontenjanımız bulunmaktadır.

Fiyata Dahil Olanlar
D2 Belgeli Lüks Turizm araçlarıyla ulaşım
Kapsamlı seyahat sigortası ve acenta giderleri
Rehberlikleri
2 günlük bungolow ücreti

Hariç Olanlar

Sagalassos Antik Kenti giriş ücreti ( İşbankası veya müzekartınız var ise ücretsiz)
Yeme – İçme giderleri

Bu etkinlikte yeme içme seçenekleri çeşitli, bu nedenle herkesin kendisinin planlamasının daha doğru olacağını düşündük. Kamp kuracağımız yerin hemen yanında çok uygun fiyatlı bir restaurant var, burada soğuk içecek ve her türlü yiyecek mevcut.

Ayrıca çadır kısmının az ötesinde mangalınızı yapabileceğiniz bir alanda var, veya kamp ocağınızda kendi yemeğinizi de yapabilirsiniz. Göle gitmeden alışveriş için mola vereceğiz.

Aşağıdaki formu doldurmanız durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Adınız Soyadınız

E-Postanız

Katılacağınız Etkinliğin Adı

Telefon Numaranız

Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

İLETİŞİM

Tursab listesi ve seyahat sigortası için TC kimlik numaralarınızı ve iletişim için telefon numaranızı
bilgi@yolvemacera.com veya bilgi@gezginlerkulubu.org adresine iletin lütfen.

Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan da bizi arayabilirsiniz.

Etkinliğimiz İstanbul çıkışlıdır, diğer illerden katılmayı düşünen arkadaşlarımız yol üzerinde uygun bir yerden aracımıza dahil olabilirler, bu durumda fiyatlandırmada bir değişiklik maalesef olamamaktadır. Durak ve hareket saatleri katılımcı listesi netleştikten sonra bildirilecektir.

Etkinliklerimizi A Sınıfı 5910 belge numaralı Extway Seyahat Acentası işbirliği ve güvencesiyle yapmaktayız. D2 Belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkmaktayız.

Katılım esnasında etkinlik bedeline karşılık 150 TL kapora talep edilecektir. Etkinliğin 15 gün öncesinden itibaren yapılan iptallerde acenta kuralları gereği kapora iade edilmeyecektir. Öncesindeki iptallerde kaporanız aynen iade edilecektir.

Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, Yaz ve Kış yürüyüş liderliği belgesi olan, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılar olan rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde etkinlik üzerinde değişiklikler yapabilirler.

Keyifli etkinlikler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı