GEÇMİŞ ETKİNLİKLERİMİZ

Salda Gölü Kamp ve Sagalassos Gezisi 18-20 Ağustos (2 gece – 3 gün)

Sagalasos antik kentini ziyaret edecek ve Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda gölünde kamp yapacağız. Kamp yerinde Türkiye’nin en temiz gölü Salda’da bolca yüzme şansımız olacak. Yüzme malzemeleriniz mutlaka yanınızda olmalı:)

Kamp yapmak istemeyenler, bize önceden bildirmeleri durumunda, sayılı sayıda olan bungolowlardan yararlanabilirler. (Bungolow fiyatı 75 TL – ekstra)

Kamp varsa kamp ateşi de olacaktır elbette:)

Alışkanlık işte, doğa yürüyüşü yapmadan dönmek de bize göre değil sanki:) Muhteşem Salda Gölü manzarasının bize eşlik edeceği bir parkurda yaklaşık 3-4 saat sürecek bir doğa yürüyüşümüz de olacak. Salda’nın kayak yapılan sırtlarını da göreceğiz bu biçimde…

Perşembe akşam 21:00’de İstanbul’dan hareket edeceğiz ve Cuma günü kamp alanımaz ulaşmış olacağız.

Çadırlarımızı kurduktan sonra Cuma ve Cumartesi günü belli bir sıra ile Ağlasun ilçesi yakınlarındaki görkemli ve belki de Anadolu’da en iyi korunmuş antik şehirlerden biri olan Sagalassos’u ziyaret edeceğiz, gölün Maldivler olarak adlandırılan adalar bölgesine gidip güneşi batıracak ve fotoğraf keyfi yapacağız.

Kamp alanımız gerçekten oldukça büyük ve keyifli. Su, tuvalet, gölge alanlar, elektrik, sıcak – soğuk içecekler, restorant…Herşey burnumuzun dibi…

Kısacası bol yüzme, bol eğlence, bizleri bekliyor…

Önemli Hatırlatma: Etkinliğimiz 28 kişi ile sınırlıdır. 

FİYAT: 25 kişi ve üzerinde katılımcı olursa 270 TL

Fiyata Dahil Olanlar
D2 Belgeli Lüks Turizm araçlarıyla ulaşım
Kapsamlı seyahat sigortası ve acenta giderleri
Doğa Yürüyüşleri Rehberlikleri
Kamp yeri ücreti

Bu etkinlikte yeme içme seçenekleri çeşitli, bu nedenle herkesin kendisinin planlamasının daha doğru olacağını düşündük. Kamp kuracağımız yerin hemen yanında çok uygun fiyatlı bir restorant var, burada soğuk içecek ve her türlü yiyecek mevcut.

Ayrıca çadır kısmının az ötesinde mangalınızı yapabileceğiniz bir alanda var, veya kamp ocağınızda kendi yemeğinizi de yapabilirsiniz elbette. Göle gitmeden alışveriş için zaman vereceğiz bu arada…

Pazar günü fazla geçe kalmadan sizleri evlerinize bırakmak isteriz…

Kamp malzemelerinizi kendiniz getirmelisiniz, havanın sıcak olması dolayısıyla uyku tulumu olmayanlar evden getirecekleri pike tarzı şeylerle de idare edebilirler.

Katılım ve sorularınız için lütfen formu doldurunuz. Formdaki etkinlik adı kısmına bu etkinliği not olarak yazmayı unutmayınız.

Adınız Soyadınız

E-Postanız

Katılacağınız Etkinliğin Adı

Telefon Numaranız

Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

İLETİŞİM

yolvemacera@gmail.com

bilgi@yolvemacera.com

bilgi@gezginlerkulubu.org

adreslerinden birinden bize ulaşın lütfen. Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan da bizi arayabilirsiniz, mesaj atabilirsiniz.

ARAÇ HAREKET BİLGİLERİ 
17 Agustos Perşembe
21:00 İncirli E5 Otobüs durakları (metrobüs duraklarının tam karşısı, büfenin yakınları)
21:15: Mecidiyeköy Simitsarayı önü, otobüs durakları
21:45 Kadıköy Evlendirme Karşısı Karafırın önü
22:00 Göztepe Köprüsü
22:05 Bostancı Köprüsü ve E5 boyunca devam edeceğiz.

Yol üstünde size uygun bir duraktan dahll olabilirsiniz. Duraklara en az 5 dakika erken gelirseniz sonraki duraklarda bekleyen arkadaşlar için daha hayırlı olacaktır:)

 

Etkinliklerimizi A Sınıfı belge numaralı seyahat acentası işbirliği ve güvencesiyle yapmaktayız. D2 Belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkmaktayız.

KATILIM KOŞULLARI
Katılım esnasında etkinlik bedeline karşılık 100 TL kapora talep edilecektir. Etkinliğin 2 hafta öncesinden itibaren yapılan iptallerde acenta kuralları gereği kapora iade edilmeyecektir.

Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılar olan rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde etkinlik üzerinde değişiklikler yapabilirler.

Keyifli etkinlikler dileriz:)

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı