GEÇMİŞ ETKİNLİKLERİMİZ

Meteor Yağmurunu Kömür Limanında İzleyelim (12-13 Ağustos 2017)

Bu yılın en etkileyici gök olaylarından biri 12-13 Ağustos’taki Perseid (Perse) göktaşı yağmuru. Biz de planlı ve sevdiğimiz aktivitelerimizden biri olan Kömür Limanı çadır kampımızı tam da bu gece yapmaya karar verdik.Meteor Yağmurunu Kömür Limanında İzleyelim (12-13 Ağustos 2017)

Saroz Körfezinin en güzel koylarından biri olan Kömür Limanında çadırımızı kuracağız. Gündüz rengarenk balıkların yüzdüğü bölgede dalış yapabilir, kısa bir yürüyüşle çıktığınız kayalıklardan muhteşem manzarayı izleyebilir, ya da şnorkel maskenizle berrak deniz içindeki yaşamı gözlemleyebilirsiniz.

Gece olunca sahilde meteor yağmuru başlayana kadar ateşimizi yakarız, ardından söndürüp gökyüzünü izlemeye başlarız. Meteor Yağmurunu Kömür Limanında İzleyelim (12-13 Ağustos 2017)

Kamp kurduğumuz yerin hemen yanında, yemek ve soğuk bira ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz bir mekan mevcut:) tabii isteyen evden de bir şeyler hazırlayıp getirebilir, ya da kamp ocağınızda kendinize yemekler hazırlayabilirsiniz. Ortak alışveriş yapıp akşam mangalda sucuk vs. yapma şansımız da olabilir.
Yolda alışverş molası vereceğiz.

Bölgede çadır dışında başka konaklama alternatifi yoktur, kamp malzemesi olmayan ancak yine de katılmak isteyen arkadaşlara imkanlarımız dahilinde malzeme desteği sağlamaya çalışırız.

FİYAT: 190 TL ( Rehberler hariç 25 kişi ve üzerinde katılımcı, daha az sayıda katılımcı olduğu takdirde fiyat %10 oranında değişkenlik gösterebilir.

Her etkinliğimizde 2 öğrenciye(18 yaş altı) %50 indirim kontenjanımız vardır. Daha fazla öğrenci katılımında bu indirim bölüştürülecektir.

Fiyata Neler Dahil? 

D2 belgeli lüks turizm araçlarıyla ulaşım
Organizasyon
Tursab acenta giderleri + seyahat sigortası

Dahil olmayanlar:
Kamp yeri ücreti (1 günlük 20 TL)
Yemek ve içecek giderleri

Bu arada etkinlik 27 kişiliktir. Katılım esnasında 90 tl kapora alınacaktır. Kalan miktarı yola çıktığımızda toparlarız.

Katılım ve sorularınız için lütfen formu doldurunuz. Formdaki etkinlik adı kısmına bu etkinliği not olarak yazmayı unutmayınız.

Adınız Soyadınız

E-Postanız

Katılacağınız Etkinliğin Adı

Telefon Numaranız

Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız


Araç Hareket Bilgileri: 11 Ağustos Cuma gece yola çıkacağız

Bostancı Köprüsü Kadıköy istikameti durak 23:00
Göztepe Köprüsü Kadıköy istikameti 23:15
Kadıköy Evlendirme 23:30
Mecidiyeköy Aslı Börek 00:00
E5 boyunca dilediğiniz yerden araca binebilirsiniz
Beylikdüzü yaklaşık 01:00

İLETİŞİM

Tursab listesi için araca bineceğiniz durağı ve iletişim için telefon numaranızı bilgi@yolvemacera.com ya da yolvemacera@gmail.com veya bilgi@gezginlerkulubu.org adresine iletin lütfen.

Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan da bizi arayabilirsiniz.

ACENTA VE REHBERLER

Etkinliklerimizi A Sınıfı belge numaralı seyahat acentaları işbirliği ve güvencesiyle yapmaktayız. D2 Belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkmaktayız.

Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılar ve kokartlı olan rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde etkinlik üzerinde değişiklikler yapabilirler.

KATILIM KOŞULLARI

Etkinliğimize facebook üzerinden katılımlar yeterli değildir. Etkinliğin 15 gün öncesinden itibaren yapılan iptallerde acenta kuralları gereği kapora iade edilmeyecektir.

ÖNEMLİ NOTLAR GENEL BİLGİLENDİRME

Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve varsa kronik hastalıklarınız hakkında rehbere etkinlik öncesinde mutlaka bilgi veriniz.

Keyifli etkinlikler dileriz:)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı