Mavi Tur: Göcek Koyları,12 Adalar – Fethiye / 27 Mayıs – 1 Haziran 2019

12 adalar, Fethiye körfezi etrafında sıralanan ve birçok adayı kapsayan, doğal güzellikleri ve kimi bölgelerinde tarihi barındıran adalar bütünüdür.

Bu bölge, her biri farklı özellikleri ile karşımıza çıkan adaları ve koylarıyla mavi tur tutkunlarının tercih ettiği popüler bir rotadır.

Biz de Mayıs ayında, ortalık kalabalıklaşmadan, bu sefer deniz yolu ile maceramıza devam edeceğiz. Bu arada hemen hatırlatalım, bu etkinliğimiz 12 katılımcı arkadaşımız ile sınırlıdır.

1. GÜN: Öğlen saatlerinde uçak ile gelecek olanlarla Dalaman havalimanında buluşmanın ardından kısa bir araç yolculuğu ile teknemizin bizi alacağı en yakın koya ulaşıp, tekneye geçme, hoşgeldin çayının ardından, kamaralara yerleşme. Teknenin yola çıkış zamanına göre en uygun koya demirleme ve akşam yemeği

2. GÜN: Kahvaltıdan sonra Tersane Adası koyuna yolculuk. Adayı keşfedip, bolca yüzdükten sonra öğlen yemeğinin ardından Domuz Adasına doğru yolculuk. 5 çayı, akşam yemeği ve konaklama bu ada civarında.

3. GÜN: Kahvaltının ardından bu sefer Ağa Limanı koyuna doğru gidiyoruz. Burada isteyen arkadaşlarla iki saatlik bir doğa yürüyüşü yapma şansımız olacak. Devamında öğlen yemeği ve Kleopatra Hamamı Koyunda beş çayı bolca yüzme, akşam yemeği ve geceleme

4. GÜN: Kahvaltının ardından Bedri Rahmi koyuna doğru yolculuk, devamında ise Sıralıbük koyu bizi bekliyor olacak. Akşam yemeği ve konaklama bu koyda.

5. GÜN: Sarsala Plajı koyu bugünkü rotamızda. Yine isteyenlerle 2 saatlik bir doğa yürüyüşü bizi bekliyor Manastır koyuna doğru. Akşam yemeği ve geceleme Yavansu (Martı) koyunda.

6. GÜN: Kahvaltının ardından bugünde koyları gezmeye devam edeceğiz, teknemizde öğlen yemeğini de yedikten sonra akşamüstüne doğru teknemiz ile vedalaşacağız.

Uçak ile gelmeyi düşünen arkadaşlarımızın geliş uçak biletlerini öğleden önce, en geç 12:00 civarında Dalaman’da olacak biçimde ayarlamaları gerekmektedir. Dönüş uçağımız ise yine Dalaman havalimanından akşam 21: 00’den sonra olmalı.

ETKİNLİK FİYATI:

1750 TL (12 katılımcı olursa)

DAHİL OLANLAR

5 gece iki kişilik kamaralarda konaklama
6 kahvaltı
6 Öğlen yemeği
5 Akşam yemeği
Çay ve ara ikramlar
Seyahat sigortası
Rehberlik

HARİÇ OLANLAR
Alkollü, alkolsüz içecekler
Kişisel harcamalar
Tüm öğünler zengin bir içerikle planlanmıştır.

Kamaralarda duş, tuvalet bulunmaktadır. Ancak unutmayalım ki denizdeyiz, bu nedenle bir otel odası mantığı ile düşünülmemelidir. Ayrıca teknenin güvertesi varken neden kamarada yatalım ki 🙂

Aşağıdaki formu doldurmanız durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

  Adınız Soyadınız

  E-Postanız

  Katılacağınız Etkinliğin Adı

  Telefon Numaranız

  Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

  KATILIM KOŞULLARI 

  * Kesin katılım için telefon numaranızı, durak bilginizi ve kapora ödeme bilgilerinizi yolvemacera@gmail.com mail adresine yollamanız gerekmektedir.

  İLETİŞİM TELEFONUMUZ: 0530 223 11 95

  * Bu etkinlik için ödemeniz gereken kapora 500 TL. İban bilgileri katılım talebinizin devamında size iletilecektir.

  ACENTA VE REHBERLER

  Etkinliklerimizi A Sınıfı belge numaralı seyahat acentaları işbirliği ve güvencesiyle yapmaktayız. D2 Belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkmaktayız.

  Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılar ve kokartlı olan rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde etkinlik üzerinde değişiklikler yapabilirler.

  Keyifli etkinlikler dileriz:)

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu