Uncategorized

Kömür Limanı Deniz Kampı, 4 – 5 Temmuz 2020

Yaklaşık 4 aylık bir aranın ardından nihayet bir arada olabileceğiz:)
Elbette Koronavirüs tedbirlerinden asla taviz vermeden tüm etkinliğimizi gerçekleştireceğiz.

Uzun zamandır denize hasret kaldığımızı ve yazı ortaladığımızı düşünerek ilk etkinliğimizi mavi ile buluşacağımız biçimde planladık.

Saros Körfezinin en güzel koylarından biri olan Kömür Limanı’nda denize sıfır kampımızı kuracağız ve ver elini Ege’nin lezzetli, serin sularında kulaç atmaya:)

kömür limanı

Rengarenk balıkların yüzdüğü bölgede dalış yapabilir, komşu koylara kulaçlayabilir, şnorkel maskenizle berrak deniz içindeki yaşamı gözlemleyebilir ya da ayaklarınız denizin içinde soğuk biranın tadını çıkarabilirsiniz. Keyif sizin:).

Bu etkinlik 15-20 dakikalık kısa bir yürüyüş içermektedir.
Koyu yukarıdan gören bir manzara noktasına çıkıp fotoğraf çekeceğiz. Bunun dışında tamamen deniz kampı ve kendi keyfinize göre yüzme aktiviteleri içermektedir.

Başlangıç seviyesi dalış yapmak isteyenler için kamp yerinde dalış firmaları bulunmaktadır, sizin için en uygun fiyatı ayarlarız, dileyenler deneyebilir.

Gece sahilde kamp ateşimizi yakacağız, ateşi iyice yükselenler için soğuk deniz yalnızca 4 m uzakta olacak:)

kömür limanı

ETKİNLİK FİYATI

30 Kişilik araçta rehberler dahil 15 kişi (aynı aileden 2 kişi yan yana oturursa maksimum 20 kişiye kadar alabiliriz) – 350 TL

Fiyata Dahil Olanlar

Ulaşım
Organizasyon
Seyahat Sigortası
Kamp yeri ücreti, şezlong, şemsiye, duş, otopark.
Kamp malzemesi olmayanlara kesin katılım sırasına göre elimizdeki kamp malzemelerini paylaştıracağız. (Çadır+Uyku Tulumu+ Mat)

Fiyata Dahil Olmayanlar

Tüm öğün yemekler (Kamp alanında mütevazi bir restaurant var, oradan her türlü yemek ve soğuk sıcak içecekler temin edebilirsiniz, evden bir şeyler getirebilir, ya da kamp ocağı ve pişirme setiniz varsa orada kendiniz bir şeyler hazırlayabilirsiniz.

Aracımızda mangal olacak, alışverişi İstanbul’dayken yapmak şartıyla isterseniz mangal bile yakabilirsiniz, zira orada mangal alışverişi yapabileceğiniz bir yer yok:) )

ARAÇ HAREKET BİLGİLERİ

3 Temmuz 2020 Cuma gecesi yola çıkacağız.

23:55 Bostancı Köprüsü Kadıköy istikametindeki durak
00:10 Kadıköy Evlendirme Karşısı Karafırın önü
00:30 Mecidiyeköy Trump Tower önü
00:45 Ömür E5 durak
01:15 Beylikdüzü

E5 boyunca dilediğiniz duraktan aracımıza dahil olabilirsiniz..

Sabah erken saatlerde kamp alanına ulaşıp çadırları kurar kurmaz sabah denizinin tadını çıkarmaya başlayabileceğiz, Pazar günü akşama doğru yola çıkıp 21:00 – 22:00 civarında İstanbul’da olmayı planlıyoruz.

İLETİŞİM

Telefon / WhatsApp numaramız: 0530 2231195

E-mail: yolvemacera@gmail.com

Katılım formunu doldurmanız durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

[contact-form-7 id=”60344″ title=”Etkinlik Katılım Formu”]

ACENTA VE REHBERLER

Etkinliklerimiz A5910 Extway Turizm Seyahat Acentası tarafından yapılmaktadır. Bu faaliyette 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na göre Türkiye’nin tarihi, doğası, kültürü ve turizmi ile ilgili rehberlik faaliyeti niteliğinde bilgi verilmemektedir.

D2 Belgeli araçlar ve güler yüzlü kaptanlarla yola çıkıyoruz.

Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, Yaz ve Kış Yürüyüş Lideri belgesi olan, ilk yardım sertifikalı, oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılar ya da kokartlı olan rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde etkinlikler üzerinde değişiklikler yapabilirler.

KATILIM KOŞULLARI

Acenta kuralları gereği etkinlik tarihinden iki gün (Çarşamba akşam 17:00) öncesine kadar olan iptallerde kaporanız iade edilir.

Etkinlik öncesi akşam ya da etkinlik sabahı HERHANGİ bir nedenle etkinliğe katılamayacağını belirten arkadaşlardan etkinlik ücretinin tamamı talep edilecektir.

Tursab listesi ve seyahat sigortası için TC kimlik numaranızı, iletişim için telefon numaranızı ve araca bineceğiniz durağı yolvemacera@gmail.com adresine iletin lütfen.

ÖNEMLİ NOTLAR ve GENEL BİLGİLENDİRME

Güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapka unutmayınız. Kesin katılım gerçekleştikten sonra kurulacak olan geçici haberleşme grubumuzda yanınıza almanızı önereceğimiz malzemeler ve diğer konular hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır.

Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve eğer kronik hastalıklarınız varsa rehbere MUTLAKA etkinlik başlamadan önce bilgi veriniz.

Keyfili etkinlikler dileriz

Extway Turizm A Sınıfı Seyahat Acentası Belge No: 5910

Başa dön tuşu