Karadağ’ın Doğasına Yolculuk – 7 / 13 Ekim 2018

Karadağ yani Montenegro Balkanlarda etkileyici doğası ile en sevdiğimiz ülkelerden birisi. Yakın zamanda AB üyesi olacak ve bizim için vizeli ülkeler arasına girecek bu topraklarda sizlerle bir kez daha yolculuk yapmak isteriz.

Etkinliğimiz 6 gece 7 gün boyunca devam edecek ve ülkede bizim daha evvelden deneyimlediğimiz ve olmazsa olmaz tüm görülmesi gereken yerlerini keşfetmenizi sağlayacak biçimde planlanmıştır.

Çok detaya girmeden kısaca bilgi verelim daha detaylı bilgi için 0530 223 1195 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.

7 Ekim Pazar 1. Gün: Podgorica hava alanında buluşuyoruz. Burada bize bir hafta boyunca eşlik edecek olan kaptanımız ve arabamız karşılayacak. Buluşma ardından Bar şehrine doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz Skadar gölü etrafından devam edecek ve etkileyici küçük kasabalar ve manzara noktalarına şahit olacağız. Konaklama ve akşam yemeği Bar’da…

8 Ekim Pazartesi 2. Gün: Kahvaltı, yüzme molası ve Kotor’a doğru yolculuk bugün. Öncelikle Budva’ya uğrayacağız elbette. Daha. sonra rotamızı iç kısımlara doğru çevirecegiz. Hedefimiz Çetinye ve Lovcen Milli Parkı civarı olacak. Burada keyifli bir doğa yürüyüşü yaptıktan sonra aksam saatlerinde Kotor’a ulaşmış olacağız.

9 Ekim Salı 3. Gün: Kotor’dayız bugün. Muhteşem bir şehir. İsteyenler serbest olarak dolaşırken sizlere bir doğa yürüyüşü önerimiz olabilir burada. Yapılacak çok şey var Kotor’da…

10 Ekim Çarşamba 4. Gün: Bugün harika bir yoldan Tara Kanyonuna gidiyoruz yolda size göstermek istediğimiz etkileyici noktalar var. Hedefimiz ise bizi Zabljak’da bekleyen dağ evlerimize ulaşmak.

11 Ekim Perşembe 5. Gün: Bugün Zabljak ve civarındayız. Durmitor Milli Parkında vakit olsa haftalar dolusu sürecek faaliyet var biz doğa severler için, biz bunlardan seçim yapmak zorundayız maalesef. Size göstermek istediğimiz bir kaç büyüleyici göl olacak rotamızda. Konaklama dağ evlerimizde

12 Ekim Cuma 6. Gün: Bugün son gün, kahvaltı ardından dönüş hazırlıklarına başlıyoruz. Ancak bu sefer farklı bir yoldan dönüyoruz bu nedenle yolda yeni şehirlerden geçme ve bunlarda kısa keşif molaları vermeye zamanımız olacak. Akşam konaklama Podgorica’da. Şehre vardığımızda burayı dolaşmak içinde zamanımız olacak elbette.

13 Ekim Cumartesi 7. Gün: Aracımızla hava alanına ulaşıp sabah saatlerinde uçağımıza binerek ülkeden ayrılıyoruz.

Kısaca bilgiler burada eğer sizde bu macerada bir eşlik etmek ve ülkeyi etraflıca tanımak isterseniz bize bilgi@yolvemacera.com veya yolvemacera@gmail.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan da bizi arayabilirsiniz.

Katılım ve diğer sorularınız için aşağıdaki formu doldurmanız durumunda tarafınıza dönüşte bulunulacaktır.

Adınız Soyadınız

E-Postanız

Katılacağınız Etkinliğin Adı

Telefon Numaranız

Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

Etkinlik bedeli:

Uçak hariç tüm ulaşımlar, 6 gece konaklama ve kahvaltı, tüm rehberlikler, tam kapsamlı seyahat sigortası, acenta giderleri dahil aracımızda 15 kişi ve üzerinde olmamız durumunda 410 euro daha az sayıda kalınırsa 430 euro

Konaklama ücreti iki kişilik odalarda kişi başıdır.

Katılımınızın kesinleşmesi için 100 euro kapora yollamanız gerekmektedir. Kalan meblağ etkinlik başlangıcından bir hafta önce talep edilecektir.

Hariç olanlar: Müze girişleri, öğle – akşam yemekleri

Uçak haricinde eğer zamanınız uygunsa Karadağ’a tren veya otobüs ile seyahat seçenelerini de araştırabilirsiniz, ancak bu durumda size önerimiz seyahat planınızı biraz daha esnek tutmaktır, yani bir gün erken Podgorica’da olacak biçimde planlama yapmak ve bir gün geç ayrılmak gibi.

Karadağ  henüz vize istememektedir, pasaportunuz ile yurt dışı çıkış vergisi(yaklaşık 15 lira) ödeyerek seyahat edebilirsiniz.

Paylaşmak İsterseniz...

Bunlara da Göz Atın

Mimaride Çığır Açan 4 Kubbe

Yüzyıllar boyunca mühendislik ve mimari özellikleri taçlandırmak için kullanılan kubbeler, dünya üzerindeki en güzel ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir