GEÇMİŞ ETKİNLİKLERİMİZ

Kanlıçay Şelaleleri Doğa Yürüyüşü (6 Temmuz Cumartesi)

Kanlıçay, Sakarya’nın Karapürçek ilçesine bağlı bir köy. Köye adını veren Kanlıçay, içinde birçok şelale barındıran ve kanyon içinden akan bir dere.

Biz de sıcak havaların etkisini iyice artırdığı bu günlerde Kanlıçay Kanyonu içinde, ormanın gölgesinde, dere boyunca bir yürüyüş yapacağız.

Karşılaşacağımız her şelalede serinleyeceğimiz bu etkinlikte ne kadar ilerleyeceğimize yürüyüş esnasında ve koşullara göre birlikte karar veririz.

Ertesi gün işe gitme stresi yaşamadan ve zaman kavramını tamamen unutarak doğanın tadını çıkarabilmek amacıyla, bu oldukça etkileyici ve büyüleyici parkura 6 Temmuz Cumartesi günü gideceğiz.

Gidiş dönüş toplamda 6-7 saatlik bir doğa aktivitesi. Zaman zaman açacağımız iplere tutunarak, yardımlaşarak geçişler yapacaksınız. Yani hem doğaya ve hem de sportif olarak doyacağımız bir gün bizleri bekliyor:)

Sabah kahvaltımızı evden getirdiğimiz malzemelerle ya da oradaki imkanlarla Sapanca Gölü kenarında harika bir mola yerinde yapacağız. Öğlen dere içinde yine evden getirdiğimiz sandviç tarzı yiyeceklerle (parkura girmeden önce bakkal alışverişi için mola vereceğiz).

FİYAT
Rehberler hariç 25 kişi ve üstünde katılım olursa 110 TL
Minimum 14 katılımcı olmak şartıyla,14-24 kişi katılımlarda 130 TL

Fiyata dahil olanlar: Ulaşım, rehberlik, acenta giderleri, seyahat sigortası ve tabii doğada sıcak çay keyfi:)

Etkinliğimizi sosyal medyadan incelemek için: https://www.facebook.com/events/2498931563473788/

ARAÇ HAREKET YER VE SAATLERİ:

6 Temmuz 2019 Cumartesi

06:45 İncirli E5 Otobüs durakları (metrobüs duraklarının tam karşısı, büfenin yakınları)
06:55: Mecidiyeköy Simitsarayı önü, otobüs durakları
07:10 Kadıköy Evlendirme Karşısı Karafırın önü
07:15 Göztepe Köprüsü
07:20 Bostancı Köprüsü ve E5 boyunca devam edip Gebze çıkışından TEM’e bağlanacağız.

Duraklara en az 5 dakika erken gelirseniz (gelmelisiniz:)) doğada geçireceğimiz zaman artacaktır.

Tursab listesi için araca bineceğiniz durağı, TC numaranızı ve iletişim için telefon numaranızı yolvemacera@gmail.com ya da bilgi@yolvemacera.com adreslerinden birine iletin lütfen.

Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan bizi arayabilir ve WhatsApp iletişimi kurabilirsiniz.

Katılım ve diğer sorularınız için aşağıdaki formu doldurmanız durumunda tarafınıza dönüşte bulunulacaktır.

Adınız Soyadınız

E-Postanız

Katılacağınız Etkinliğin Adı

Telefon Numaranız

Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

Etkinliklerimizi A Sınıfı belge numaralı Extway seyahat acentası işbirliği ve güvencesiyle yapmaktayız. D2 Belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkmaktayız.

KATILIM KOŞULLARI
EKatılım esnasında etkinlik bedelinin en az yarısı (60 TL) talep edilecektir. Etkinliğin 2 gün öncesinden itibaren ( Perşembe akşam 17:00) yapılan iptallerde acenta kuralları gereği kapora iade edilmeyecektir. Etkinlik sabahı HERHANGİ BİR NEDENLE etkinliğe katılamayan arkadaşlardan etkinlik bedelinin tamamı talep edilecektir.

Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılar olan rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde etkinlik üzerinde değişiklikler yapabilirler.

ÖNEMLİ NOTLAR
Yürüyüş sırasında kumanya, su ve başka kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için tercihen belden bağlamalı bir sırt çantası bulundurun.

Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyinin.
Jean pantolon giymeyin. Bilekleri saran, sert ve tırtıklı (tercihen Vibram) tabana sahip, yürüyüş botu giymenizi öneririz. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı kesinlikle tercih etmeyin.

Yürüyüş esnasında min. 2lt su bulundurmalısınız. Çantanıza yürüyüş esnasında atıştırmak için kuruyemiş, sandviç ve kendinize yetecek kadar meyve almalısınız.

Yürüyüş sonrasında değiştirmek için yanınıza mutlaka yedek giyecekler alın. (Ayakkabı, çorap, pantolon vb.) Bu malzemeleri yürüyüş esnasında yanımıza almayıp araçta bırakacağız.

Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve varsa kronik hastalıklarınız hakkında rehbere etkinlik öncesinde MUTLAKA bilgi veriniz (******Zorunlu******).

Keyifli etkinlikler dileriz.

YolveMacera

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı