Gökçetepe (Saros Körfezi) Deniz Kampı – 7/8 Eylül 2019

Yaz bitiyor, okullar açılıyor, biz de son günlerin ve denizin tadını bir kere daha İstanbul’dan çok uzaklaşmadan çıkartmak istiyoruz.

Gideceğimiz kamp alanı Saros Körfezi Kuzey kıyılarında yer alan doğa harikası Gökçetepe Tabiat Parkı. Denize sıfır ormanlık alan içinde 65.000 dönüm her türlü imkanın bulunduğu bir bölge.

Detayları buradan inceleyebilirsiniz.

http://www.gokcetepetabiatparki.com/

6 Eylül Cuma gecesi aracımız ile Bostancı’dan hareket ederek, Cumartesi sabah erken saatlerde kalabalık artmadan kamp alanımıza ulaşacağız. Çadırları kurup kampa yerleştikten sonra serbest zaman:) Biz önce yüzüp, sonra keyifli bir kahvaltı yapmayı planlıyoruz:)

Bölge oldukça büyük ve içinde doğa yürüyüşü yapabileceğimiz alanlar mevcut. Öğleden sonra akşam serininde, isteyenlerle birkaç saat sürecek bir doğa yürüyüşü yapacağız, orman içinde kolay, keyifli bir yürüyüş olacak yürüyüşe katılmak yerine denizin tadını çıkarmaya devam da edebilirsiniz, tercih sizin:)

Tüm gün deniz, güneş ve aktivitelerle zamanı geçirdikten sonra akşam yemeği için mangalımızı ve sonrasında küçük bir kamp ateşi yakalım isteriz…

Kahvaltı malzemelerinizi ve içeceklerinizi evden getirebilirsiniz, ayrıca kamp yerimize yakın, kafeterya, manav, kasap, büfe ( alkollü – alkolsüz içecekler) mevcut.

Mangal için ortak alışverişi biz yaparız, katılmak isteyenler arasında maliyeti bölüşürüz. Muhtemelen kişi başına 15 -20 TL civarında çıkacaktır (sucuk, söğüş, içecekler)

İsterseniz kendiniz için evden bir şeyler hazırlayıp getirebilirsiniz, ya da civarda bulunan küçük mekanlarda karnınızı doyurabilirsiniz.

gökçetepe tabiat parkı

Yemek sonrası kamp ateşi, sohbet, müzik. Gece de denize girsek mi?:) Pazar günü sabah kahvaltı ve uzun bir deniz keyfinden sonra öğleden sonra 14:00 gibi kamp alanımızdan ayrılıp İstanbul’a dönüş yolumuza geçeceğiz.

Akşam 21:00 gibi şehirde olmayı planlıyoruz.

Kamp alanında çeşme, duş ve WC mevcut.

Fiyat: Kişi başı 270 TL

Lise düzeyine kadar 2 öğrenci için %50 indirim kontenjanımız bulunmaktadır. Daha fazla sayıda öğrenci olursa bu indirim paylaştırılacaktır.

Dahil olanlar:

Rehberlik ve organizasyon
Ulaşım
Tabiat Parkı Giriş Ücreti
Kapsamlı seyahat sigortası

Etkinliğimiz 27 katılımcı ile sınırlı olacaktır. Katılım esnasında kapora talep edilecektir (100 TL)

Dahil olmayanlar:
Yemek ve içecekler

Yanınızda getirmeniz gerekenler:

Çadır, mat, varsa uyku tulumu yoksa battaniye, deniz malzemeleriniz, bir sırt çantası, yürüyüş ayakkabınız ve bireysel ihtiyaçlarınız

Kamp malzemenizde eksiklikler var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz. Katılım/Talep sırasına göre kamp malzemelerini (elimizde olan malzemeler) sizinle paylaşabiliriz.

İLETİŞİM

Tursab listesi için araca bineceğiniz durağı, TC numaranızı ve iletişim için telefon numaranızı yolvemacera@gmail.com adresine iletin lütfen.

Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan da bizi arayabilir ve WhatsApp iletişimi kurabilirsiniz.

Katılım ve diğer sorularınız için aşağıdaki formu doldurmanız durumunda tarafınıza dönüşte bulunulacaktır.

  Adınız Soyadınız

  E-Postanız

  Katılacağınız Etkinliğin Adı

  Telefon Numaranız

  Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

  Araç hareket bilgileri

  00:30 Bostancı Köprüsü
  00:40 Göztepe Köprüsü
  00:50 Kadıköy Evlendirme Karafırın önü
  01:10 Mecidiyeköy Trump Tower önü
  01:25 İncirli E5 Ömür durağı
  01:35 Yenibosna
  01:50 Beylikdüzü

  ACENTA VE REHBERLER

  Etkinliklerimiz A5910 Extway Turizm Seyahat Acentası tarafından yapılmaktadır.

  D2 Belgeli araçlar ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkıyoruz.

  Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılar ve kokartlı olan rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde etkinlik üzerinde değişiklikler yapabilirler.

  ÖNEMLİ NOTLAR GENEL BİLGİLENDİRME

  Yürüyüş sırasında kumanya, su ve başka kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için tercihen belden bağlamalı bir sırt çantası bulundurun.

  Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve varsa kronik hastalıklarınız hakkında rehbere ETKİNLİK ÖNCESİNDE mutlaka bilgi veriniz.

  Keyifli etkinlikler dileriz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu