Tüm etkinliklerimizde Koronavirüs pandemisine karşı gerekli önlemler alınmıştır. 

Yükleniyor Etkinlikler

Yaklaşan Etkinlikler

Etkinlikler Search and Views Navigation

Eylül 2020

seben gölü

Seben Gölü Kamp ve Doğa Yürüyüşü

Eylül 26 @ 07:00 - Eylül 27 @ 21:30

Bünyesinde onlarca güzelliği barındıran Bolu ilimizde, fazla bilinmeyen birkaç doğa harikası yer biliyoruz. Bolu Aladağ Bölgesi, Göksu Tabiat Parkı ve Göleti, Seben Gölü ve yakınlarında Ihlara Vadisi'ne benzer harika kanyonlar barındıran Seben...Yani özetle fotoğraf makinelerinizi hazırlayın, muhteşem bir coğrafya bizleri bekliyor:) ETKİNLİK DETAYLARI İstanbul'dan sabah erken saatlerde yola çıkıyoruz. Yol üzerinde uygun bir tesiste kahvaltı ve alışveriş molası dahil toplamda yaklaşık 4.5 - 5 saatlik bir araba yolculuğunun ardından büyüleyici bir bölgeye ulaşmış olacağız. Araba yolculuğumuzun Bolu'dan sonraki kısmı oldukça…

Daha fazlasını bul »

Ekim 2020

karia

Mini Karia – Bozburun Yarımadası (4 Gün 3 Gece)

Ekim 1 @ 08:00 - Ekim 4 @ 22:00

Yolumuz yeniden Antik Karia Uygarlığıyla kesişiyor. Serçe Limanı, Bozuk Kale, Turunç, Bayır, Kumlubük, Amos Antik Kent, Çiftlik Adası ve Koyu, Bozburun, Selimiye, Kızkumu, Orhaniye bu etkinlikte göreceğimiz yerlerden bazıları. Çarşamba akşam İstanbul'dan aracımızla yola çıkıp, Perşembe sabah Marmaris Bozburun yarımadasında yer alan şirin balıkçı köyü Söğüt'e ulaşacağız. Denize sıfır konaklama yerimize yerleşip destansı bir tarihe sahip olan Karyalılar'ın izini süreceğiz. Harika koylar, harika patikalar, her an karşımıza çıkabilecek sürpriz Karia kalıntıları, taze balık menüsünden oluşan akşam yemekleri ve mini bir…

Daha fazlasını bul »
kaş

Best of Likya: Kaş Kekova Andriake Olimpos

Ekim 12 @ 10:00 - Ekim 17 @ 18:00

Fethiye – Antalya arasında yaklaşık 509 km olan Likya yolunu tamamladık. Onlarca antik kent, birbirinden güzel koylar, muhteşem manzaralı konaklama yerleri, hikayeler, efsaneler, tanıdığımız yüzlerce yeni insan ve hayat.

Tam da sonbaharın yüzünü gösterdiği günlerde yeniden ışık ülkesi Likya yolundayız. Bu kez uğrayacağımız yerler Kaş, Limanağzı, Aperlai, Üçağız, Kekova, Andriake Demre’de Myra Antik Kenti ve Olimpos

Daha fazlasını bul »
+ Etkinlikleri dışa aktar

ACENTA VE REHBERLER

Etkinliklerimiz A Sınıfı 5910 belge numaralı seyahat acentası Extway tarafından yapılmaktadır. D2 belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü deneyimli kaptanlarla yola çıkmaktayız.

Doğa rehberlerimiz Türkiye Dağcılık Federasyonu eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikası olan deneyimli ve profesyonel dağcılardır.

ÖNEMLİ NOTLAR GENEL BİLGİLENDİRME

  • Yürüyüşler sırasında kumanya, su ve başka kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için tercihen belden bağlamalı bir sırt çantası bulundurun.
  • Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyinin. Jean pantolon giymeyin. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı kesinlikle tercih etmeyin.
  • Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve varsa kronik hastalıklarınız hakkında rehbere etkinlik öncesinde MUTLAKA bilgi veriniz.

Rehberlerimiz, gerekli gördükleri takdirde etkinliğin tamamı üzerinde değişiklikler yapabilirler.

Keyifli etkinlikler dileriz:)

Başa dön tuşu