Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Yeniköy Doğa Yürüyüşü ve Akçakese Fotoğraf Keyfi (28 Kasım Pazar)

28/11/2021 @ 08:00 20:00

120TL Lütfen detaylara bakınız

Bu sefer İstanbul’a hem yakın ama hem de uzak olalım istedik. 28 Kasım Pazar günü için çok keyifli bir önerimiz var. Yeniköy ve Akçakese’ye gidiyoruz.

ETKİNLİK DETAYLARI

Şile- Ağva arasında yer alan şirin mi şirin Yeniköy civarında yaklaşık 4-5 saat sürecek bir doğa yürüyüşü yapacağız, kronik hastalığı bulunmayan herkesin rahatlıkla yürüyebileceği oldukça keyifli kolay-orta zorlukta bir parkur.
Yürüyüş bittikten sonra aracımızla doğruca Akçakese’ye, İstanbul yakınlarında Karadeniz’in en güzel koylarından birine gideceğiz ve uzun bir serbest zaman vereceğiz.
Fotoğraf ve keyifli bir kumsal yürüyüşü için. Sahilin hemen yanında sıcak soba başında bira ya da çay içebileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz bir mekan da var, bira keyfini sahilde öneririz:)
Kahvaltı evden getirdiğiniz malzemelerle köy kahvesinin harika bahçesinde olacak. Öğlen yemeği ise yanınızda getirdiğiniz atıştırmalıklar ile doğada. Bakkal molası verilecek. Sıcak çaylar bizden:)

ÜCRETLENDİRME

Etkinliklerimizin fiyatları, parkurun İstanbul’a olan uzaklığına ve yol koşullarına, feribot ya da diğer otoban masraflarına ve katılım sayısına bağlı olarak değişmektedir. Korona koşulları nedeniyle tercihen 17 üzerinde katılımcı kabul etmiyoruz.

Kendi aracınızla gelip etkinliğimize katılmak isterseniz 90 TL

Özel araç katılımcıları ve rehberler hariç;

20 kişi üzerinde katılımlarda 120 TL

15 – 20 kişi katılım olursa 140 TL

Minimum 10 Katılımcı olmak şartıyla, daha az sayıda katılımlarda 160 TL

Lise düzeyine kadar 2 öğrenci kontenjanımız için fiyat %10 indirimli.

Dahil olanlar:
Rehberlik
D2 Belgeli Ulaşım
Seyahat Sigortası
Doğada sıcak çay keyfi

Tursab listesi için araca bineceğiniz durağı, iletişim için telefon numaranızı, TC kimlik numaralarınızı ve güncel HES kodlarınızı yolvemacera@gmail.com adresine iletin lütfen.
Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.


Facebook katılımları yeterli değildir. Katılım esnasında etkinlik ücretinin yarısı kapora talep edilecektir. Acenta kuralları gereği Cuma akşam 17:00’den itibaren yapılan iptallerde kapora iadesi yapılmaz. Etkinlikten önceki akşam ya da etkinlik sabahı katılım iptallerinde, gerekçeden bağımsız olarak etkinlik ücretinin tamamı talep edilecektir.


Araç Hareket Yer ve Saatleri

İncirli E5 otobüs durağı: 07:40
Mecidiyeköy: 07:50
Kadıköy Evlendirme: 08:00
Kadıköy Altıyol Boğa 08:02
Göztepe Köprüsü: 08:10
Bostancı Köprüsü: 08:15
Bostancı sonrası geri dönüp 2. köprü yolundan Şile istikametine sapacağız.

ÖNEMLİ NOTLAR VE GENEL BİLGİLENDİRME

  • Yürüyüş sırasında kumanya, su ve kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için en az 25 lt’lik bir sırt çantası bulundurun.
  • Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyin. Jean pantolon giymeyin.
  • Bilekleri saran, sert ve tırtıklı tabana sahip, su geçirmeyen yürüyüş botu giyin. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı giymeyin.
  • Yürüyüş esnasında min. 2lt su bulundurmalısınız. Mümkünse bunun en az 0.5 lt’lik kısmı bir termos içinde sıcak olmalı.
  • Çantanıza yürüyüş esnasında atıştırmak için kuru incir, kuru üzüm gibi enerji veren yiyecekler alabilirsiniz.
  • Yürüyüş sonrasında üstünüzü değiştirmek için yanınıza mutlaka yedek giyecekler alın. (Ayakkabı, çorap, pantolon vb.) Bu malzemeleri yürüyüş esnasında yanımıza almayıp araçta bırakacağız.
  • Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız ve bu konuda ve eğer kronik hastalıklarınız varsa rehbere mutlaka etkinlik başlamadan önce bilgi veriniz.

Etkinliklerimiz A Sınıfı 5910 belge numaralı seyahat acentası Extway Turizm tarafından yapılmaktadır.

Keyifli etkinlikler dileriz:)

www.yolvemacera.com

Başa dön tuşu