Seben Gölü Kamp ve Doğa Yürüyüşü

Tüm etkinliklerimizde Koronavirüs pandemisine karşı gerekli önlemler alınmıştır. 

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

 • Bu etkinlik geçti.

Seben Gölü Kamp ve Doğa Yürüyüşü

26/09/2020 @ 07:00 27/09/2020 @ 21:30

370TL Lütfen Detayları İnceleyiniz
seben gölü

Bünyesinde onlarca güzelliği barındıran Bolu ilimizde, fazla bilinmeyen birkaç doğa harikası yer biliyoruz. Bolu Aladağ Bölgesi, Göksu Tabiat Parkı ve Göleti, Seben Gölü ve yakınlarında Ihlara Vadisi’ne benzer harika kanyonlar barındıran Seben…Yani özetle fotoğraf makinelerinizi hazırlayın, muhteşem bir coğrafya bizleri bekliyor:)

ETKİNLİK DETAYLARI

İstanbul’dan sabah erken saatlerde yola çıkıyoruz. Yol üzerinde uygun bir tesiste kahvaltı ve alışveriş molası dahil toplamda yaklaşık 4.5 – 5 saatlik bir araba yolculuğunun ardından büyüleyici bir bölgeye ulaşmış olacağız. Araba yolculuğumuzun Bolu’dan sonraki kısmı oldukça etkileyici.

Aladağ eteklerinde ve Göksu Tabiat Parkı içinde, sulama ve yangın söndürme göletleriyle süslenmiş masalsı bir bölgede, lojistik imkanları olan kamp alanımızda çadırlarımızı kurup, 3-4 saat sürecek doğa yürüyüşü ve fotoğraf avına çıkacağız. Çadır yerine sınırlı sayıda olan bungalovlarda da konaklama şansınız var.

Etkinlik kesin katılım sırasına göre ve bizden önce kiralanmamış ise bungalovları rezerve edeceğiz. Yürüyüş bitiminde, Göksu Gölü’nün kenarında konumlanmış oldukça sevimli kamp yerinde mangalımızı ve sonbahar / kış faaliyetlerimizin değişmezi sıcak şarap keyfimizi yapacağız. Mangal hazırlanırken siz etrafta keyif yürüyüşleri yapabilir, gölde taş yüzdürebilirsiniz:) Gece kamp ateşi elbette olmazsa olmazlarımızdan.

seben

Dileyenler kamp yerindeki mekanın restaurant imkanlarından faydalanabilir ya da kendi keyfine göre akşam yemeğini hazırlayabilir.

Pazar sabah kahvaltı sonrası kampımızı toparlayıp aracımızla Seben Gölü’ne ulaşıp, kıyısında uzun bir fotoğraf ve keyif yürüyüşü molası vereceğiz, bu fotoğraf molasında ilginç yayla evlerini de fotoğraflama şansımız olacak.

İstanbul’a dönüş yolunda Gölcük Gölü’ne uğrayacak ve bir serbest zamanın ardından yolculuğumuza devam edeceğiz. Akşam 21:00 civarında yolda bir aksilik yaşanmazsa İstanbul’da olmayı planlıyoruz.

ETKİNLİK FİYATI

14 kişi ve üzerinde katılımcı olursa 370 TL
Daha az sayıda katılımlarda %10 artış gösterebilir.

Etkinliğimiz katılım sayısına bağlı olarak 19 kişilik veya 30 kişilik lüks turizm aracımızda 15 katılımcı ile sınırlı olacaktır, akraba katılımları olursa yan yana oturmak mümkün olabilecektir, bu durumda da maksimum katılımı 20 kişi ile sınırlandıracağız.

Fiyata Dahil Olanlar

 • Ulaşım
 • Rehberlikler
 • Seyahat Sigortası
 • Göksu Tabiat Parkı Giriş Ücreti

Kamp malzemesi olmayanlara kesin katılım sırasına göre elimizdeki kamp malzemelerini paylaştıracağız. (Çadır+Uyku Tulumu+ Mat)

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Tabiat Parkı içinde çadır başına kamp ücreti 25 -30 TL
 • Tercih edecekler için ve eğer uygun yer varsa bungalov ücreti.

Bungalovlarda kalorifer ya da soba, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Bungalovlar iki ayrı yataklı 2 kişilik ya da ranzalı 4 kişilik şeklindedir.

 • Kahvaltı, mangal keyfi ve sıcak şarap için ortak alışverişe katılmak isteyenler kişi başı 35-40 TL.

Ortak alışveriş yerine kendiniz yiyeceklerinizi getirebilir ya da mekanın imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

NOT: Kamp için yeterli katılım sağlayamazsak etkinliğimizi yine aynı bölgeye Pazar günübirlik olarak gerçekleştireceğiz. Bu durumda fiyat 14 kişi ve üzerinde katılımcı olursa 170 TL olacak ve Gölcük Gölü hariç her şeyi içerecek.

ARAÇ HAREKET BİLGİLERİ

26 Eylül 2020 Cumartesi

 • 06:45 İncirli E5 Otobüs durakları (metrobüs duraklarının tam karşısı, büfenin yakınları)
 • 06:55: Mecidiyeköy Simitsarayı önü, otobüs durakları
 • 07:10 Kadıköy Evlendirme Karşısı Karafırın önü
 • 07:15 Göztepe Köprüsü
 • 07:20 Bostancı Köprüsü ve E5 boyunca devam edip Gebze çıkışından TEM’e bağlanacağız.

İLETİŞİM

Telefon / WhatsApp numaramız: 0530 2231195

E-mail: yolvemacera@gmail.com

Katılım ve diğer sorularınız için aşağıdaki formu doldurmanız durumunda tarafınıza dönüşte bulunulacaktır.

  Adınız Soyadınız

  E-Postanız

  Katılacağınız Etkinliğin Adı

  Telefon Numaranız

  Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

  KATILIM KOŞULLARI

  Acenta kuralları gereği etkinlik tarihinden iki gün (Çarşamba akşam 17:00) öncesine kadar olan iptallerde kaporanız iade edilir. Etkinlik öncesi akşam ya da etkinlik sabahı HERHANGİ bir nedenle etkinliğe katılamayacağını belirten arkadaşlardan etkinlik ücretinin tamamı talep edilecektir.

  ACENTA VE REHBERLER

  Etkinliklerimiz A Sınıfı 5910 belge numaralı seyahat acentası Extway tarafından yapılmaktadır. D2 belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü deneyimli kaptanlarla yola çıkmaktayız.

  Doğa rehberlerimiz Türkiye Dağcılık Federasyonu eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikası olan deneyimli ve profesyonel dağcılardır.

  ÖNEMLİ NOTLAR GENEL BİLGİLENDİRME

  • Yürüyüşler sırasında kumanya, su ve başka kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için tercihen belden bağlamalı bir sırt çantası bulundurun.
  • Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyinin. Jean pantolon giymeyin. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı kesinlikle tercih etmeyin.
  • Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve varsa kronik hastalıklarınız hakkında rehbere etkinlik öncesinde MUTLAKA bilgi veriniz.

  Rehberlerimiz, gerekli gördükleri takdirde etkinliğin tamamı üzerinde değişiklikler yapabilirler.

  Keyifli etkinlikler dileriz:)

  Takvim altyapısı: The Events Calendar

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu