Tüm etkinliklerimizde Koronavirüs pandemisine karşı gerekli önlemler alınmıştır. 

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Mini Karia – Bozburun Yarımadası – 29 Ekim / 1 Kasım 2020

29/10/2020 @ 08:00 01/11/2020 @ 23:00

1170TL Lütfen detayları inceleyiniz.
karia

Yolumuz yeniden Antik Karia Uygarlığıyla kesişiyor. Serçe Limanı, Bozuk Kale, Turunç, Bayır, Kumlubük, Amos Antik Kent, Çiftlik Adası ve Koyu, Bozburun, Selimiye, Kızkumu, Orhaniye bu etkinlikte göreceğimiz yerlerden bazıları.

Harika koylar, harika patikalar, her an karşımıza çıkabilecek sürpriz Karia kalıntıları, taze balık menüsünden oluşan akşam yemekleri ve mini bir tekne gezisi bizleri bekliyor:)

Karya Yolu Datça - Bozburun

Program Detayları

1. Gün / 29 Ekim Perşembe: Ulaşım seçeneğimize bağlı olmakla birlikte, Marmaris’ten Söğüt’e bu kez dağ yollarından ve harika koyları olan bir bölgeden gideceğiz. İçmeler, Turunç, Kumlubük, Amos Antik Kent gezip yüzeceğimiz yerler. Özel araçlarıyla gelecek olanlara da bu yolu öneririz. Toplu ulaşımla gelecek olanlar Marmaris otogardan hareket eden Bozburun minibüslerine binmeliler. Bu minibüsün güzergah manzaraları da harika.

Öğlene kadar Söğüt’te buluşup odalarımıza yerleştikten sonra, serbest zamanın ardından kısa bir yürüyüş ve yüzme keyfi yapacağız. Koşullara ve isteğimize bağlı olarak yürüyüşü uzatabiliriz.

2. Gün/ 30 Ekim Cuma: Bugünkü aktivitemiz Serçe Koyu’nda yüzerek başlayacak, sonrasında 3 – 4 saatlik kolay orta zorlukta bir yürüyüşle Bozuk Kale’ye geçeceğiz. Yürüyüşe doymayanlarla parkuru en az 1 saat daha uzatma şansımız olacak. Yüzme ve yemek molasından sonra bir tekne bizi Serçe Limanına bırakacak. Aracımızla konaklama yerimize ulaşacağız, dönüşte bir sürprizimiz daha olabilir:) Konaklama Söğüt

3. Gün/ 31 Ekim Cumartesi: Yaklaşık 3 saat sürecek kolay – orta zorlukta bir doğa yürüyüşüyle Bozburun – Selimiye geçişini yapacağız. Koşullara ve keyfimize göre yürüyüşü uzatma şansımız olabilir. Orada birlikte karar veririz. Yürüyüş sonrası Selimiye’de uzun bir yüzme ve dondurma molası:)Konaklama Söğüt

4. Gün/ 1 Kasım Pazar: Keyifli bir kahvaltının ardından dönüş yoluna geçeceğiz. Önce Turgut Şelalesi ve ardından Kızkumu bölgesinde bir fotoğraf molası vererek yola devam edeceğiz. Pazar gece saatlerinde İstanbul’da olmayı planlıyoruz.

Karya Yolu Datça - Bozburun

İstanbul’dan yeterli katılım olursa, ana ulaşım için araç kiralayıp masrafı paylaşacağız. Ya da yine katılıma bağlı olarak özel araçlarımızla gidip yine masrafı paylaşacağız.

Korona koşulları nedeniyle etkinliğimiz 12 katılımcı ile sınırlıdır. 12 kişi katılımcı olursa etkinlik ücreti 1170 TL. Daha az sayıda katılımlarda %10 artış gösterebilir.

Dahil olanlar:

 • 3 gece konaklama(Serpme kahvaltı dahil),
 • 2 kişilik odalarda bir kişi konaklama (keyifli, şirin, denize sıfır pansiyonlarda)
 • Kapsamlı seyahat sigortası
 • Tüm rehberlikler

Dahil Olmayanlar:

 • Kahvaltı hariç öğünler ve ekstra harcamalar
 • Bozuk Kale – Serçe Limanı Tekne ulaşımı (Katılım sayısına bağlı olarak kişi başına 60 – 100 TL)
 • Tek kişi konaklama talebi olursa oda fiyat farkı
 • İstanbul-Söğüt-İstanbul ana ulaşım
 • Bölgede kullanacağımız tüm ara ulaşımlar ( Masraf paylaşımı yapılacak ya da toplu ulaşım kullanılacaktır, kara ulaşımları)

İletişim için telefon numaramız: 0530 2231195

E-mail: yolvemacera@gmail.com

Katılım ve diğer sorularınız için aşağıdaki formu doldurmanız durumunda tarafınıza dönüşte bulunulacaktır.

  Adınız Soyadınız

  E-Postanız

  Katılacağınız Etkinliğin Adı

  Telefon Numaranız

  Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

  KATILIM KOŞULLARI

  Katılım esnasında etkinlik bedelinin en az üçte biri (400 TL) talep edilecektir. Etkinliğin 1 hafta öncesinden itibaren yapılan iptallerde acenta kuralları gereği kapora iade edilmeyecektir.

  ACENTA VE REHBERLER

  Etkinliklerimiz A Sınıfı 5910 belge numaralı seyahat acentası Extway tarafından yapılmaktadır. D2 belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü deneyimli kaptanlarla yola çıkmaktayız.

  Doğa rehberlerimiz Türkiye Dağcılık Federasyonu eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikası olan deneyimli ve profesyonel dağcılardır.

  ÖNEMLİ NOTLAR GENEL BİLGİLENDİRME

  • Yürüyüşler sırasında kumanya, su ve başka kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için tercihen belden bağlamalı bir sırt çantası bulundurun.
  • Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyinin. Jean pantolon giymeyin. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı kesinlikle tercih etmeyin.
  • Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve varsa kronik hastalıklarınız hakkında rehbere etkinlik öncesinde MUTLAKA bilgi veriniz.

  Rehberlerimiz, gerekli gördükleri takdirde etkinliğin tamamı üzerinde değişiklikler yapabilirler.

  Keyifli etkinlikler dileriz:)

  Takvim altyapısı: The Events Calendar

  Başa dön tuşu