Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

 • Bu etkinlik geçti.

Bayramda Kastamonu Kanyonları, Ordu’nun Dereleri ve Yaylaları

Temmuz 18 @ 06:30 Temmuz 24 @ 20:00

Detaylara bakınız.

18 Temmuz Pazar sabah İstanbul’dan lüks turizm aracımızla yola çıkıp, 24 Temmuz Cumartesi akşam İstanbul’da olacak şekilde, bayram için harika bir plan yaptık. Başka şehirlerden de gelip bize uygun bir yerde dahil olabilirsiniz.
Çadır kamplı planladığımız etkinliğimizde, öncelikle Batı Karadeniz Bölgesini, Küre Dağları’nı ziyaret edeceğiz. Kastamonu Pınarbaşı ilçesine gidecek ve o bölgede yer alan kanyonları gezecek, bölgenin geleneksel mimarisi arasında yürüyüşler yapacak ve fotoğraflayacağız. İlk 2 gün Küre Dağları’ndayız. Sonra ver elini Ordu’nun dereleri ve yaylaları.

Küre dağlarından bir kare.

Harika yaylalarda kamp kurup, bölgede kolay – orta zorlukta doğa yürüyüşleri yapacağız. Şelalelerde ve göllerde serinleyecek, ormanların derinliklerinde doğanın kokusunu ve seslerini duyumsayacağız. Etkinliğimiz, rehberler hariç 12 kişi ile sınırlıdır.

ETKİNLİK FİYATI

1970 TL (Rehberler hariç 10 kişi ve üzerinde katılımcı olursa)
2250 TL (10 kişi altında katılım olursa, maksimum katılımcı sayısı 12 olacak, minimum 8 katılımcı olursa etkinliğimizi gerçekleştireceğiz)

Dahil olanlar:

 • Tüm Rehberlikler
 • İstanbul – Kastamonu – Ordu – İstanbul tüm ulaşımlar
 • Kamp yeri ücretleri (Ücretli olursa)
 • Organizasyon
 • Kapsamlı Seyahat Sigortası
 • Kamp malzemesi olmayanlar için elimizdeki malzemeler katılım sayısına göre paylaştırılacak.
 • A Sınıfı Tursab Acente Giderleri
 • Yağmur olmayan ve izin verilen her gece kamp ateşi.

Dahil olmayanlar:

Tüm öğünler yemek (ortak alışveriş yapıp masrafı paylaşabiliriz ya da kamp yemeğinizi kendiniz yapabilirsiniz, kamp yapacağımız bazı yerlerin yakınlarında Karadeniz mutfağından yemekler de bulunuyor)
Kamp yapacağımız bazı yerlerin yakınlarında pansiyon imkanı olacak (ekstra).
Kamp yapacağımız bazı yerlerin yakınlarında lojistik imkanlar bulunacak. Bakkal, restaurant, çeşme, tuvalet vs.
Bu tür imkanları olmayan kamp yerlerine ulaşmadan önce gerekli alışveriş molaları verilecektir.

Etkinliğe adınızı kesin olarak kaydetmeniz için bize e-mail veya telefon yolu ile ulaşmanız ve vereceğimiz ibana etkinlik ücretinin üçte birini (650 TL) kaparo olarak yatırmanız gerekiyor.
Herhangi bir nedenle etkinlik başlamasına 15 gün kalana kadar katılımınızı iptal etmeniz durumunda kaparonuzu iade edilecektir. 15 günden daha az kalan zaman içinde yapılan iptallerde acente kuralları gereği kaparo iadesi yapılmayacaktır.

İLETİŞİM

E – posta: yolvemacera@gmail.com
Telefon / WhatsApp: 0530 223 11 95

ACENTA ve REHBERLER

Etkinliklerimiz A sınıfı seyahat acentesi, Tursab belge numarası 5910 olan Extway Turizm tarafından yapılmaktadır.
D2 belgeli lüks turizm araçları ve güler yüzlü kaptanlarla yola çıkıyoruz.
Rehberlerimiz Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, güncellenmiş ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılardır. Rehberlerimiz koşullara göre, rotalarda ve seyahat planlarında değişiklikler yapabilirler.

ÖNEMLİ NOTLAR

 • Yürüyüş sırasında kumanya, su ve başka kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için tercihen belden bağlamalı bir sırt çantası bulundurun.
 • Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyinin. Bilekleri saran, sert ve tırtıklı (tercihen Vibram) tabana sahip, su geçirmeyen yürüyüş botu giyin. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı kesinlikle tercih etmeyin.
 • Bu etkinlik için yüzme malzemelerinizi, güneş kremi ve gözlüğünüzü, şapkanızı almayı unutmayınız.
 • Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve varsa kronik hastalıklarınız hakkında rehbere etkinlik öncesinde MUTLAKA bilgi veriniz.

  Katılım durumunu kesinleştiren arkadaşlar etkinliğin WhatsApp grubuna dahil edilecek ve orada daha fazla detay paylaşılacaktır.

  Keyifli etkinlikler dileriz
Başa dön tuşu