Çilingoz Gece Yürüyüşü ve Yüzme Keyfi – 25 Temmuz Cumartesi

**Korona koşullarına uyarlanmış etkinlik**

Bir değişiklik yapıp bu kez gece yürüyüşü yapalım istedik:)
İstanbul’dan 25 Temmuz Cumartesi akşam 22:00’de yola çıkacağız ve yaklaşık 2,5 – 3 saatlik bir yolculuktan sonra, Binkılıç yakınlarındaki yürümeye başlayacağımız noktaya ulaşacağız.

Yürüyüşümüz, görkemli Istranca Ormanları içi patikalardan, dere seslerinin eşlik ettiği traktör yollarından ve muhteşem bir samanyolu altında yaklaşık 15 km, 5 saat kadar sürecek. Hedefimiz Çilingoz kumsalına ulaşmak.

Bu etkinlik için yanınızda kafa lambası ya da fener bulundurmalısınız. Ama biz mümkün olduğunca doğal ışıktan faydalanarak yürümeye çalışacağız.

Etkinlik bitiminde, kahvaltımızı yanımızda getirdiğimiz malzemelerle deniz kıyısında yaptıktan sonra, yüzmek ve kumsalda vakit geçirmek üzere uzun bir serbest zamanımız olacak. Sonrasında aracımıza binip İstanbul trafiğine yakalanmadan 15 Temmuz Çarşamba 17:00 gibi evlerimize ulaşmayı planlıyoruz.

Etkinliğimiz 30 kişilik lüks turizm aracımızda 15 katılımcı ile sınırlı olacaktır, akraba katılımları olursa yan yana oturmak mümkün olabilecektir, bu durumda da maksimum katılımı 20 kişi ile sınırlandıracağız.
16 Kişilik minibüsümüz ile gidersek akraba katılımlarıyla maksimum 10 katılımcı kabul edeceğiz.

Etkinlik Fiyatı:

Rehberler hariç 15 kişi ve üzerinde katılımcı olursa 160 TL
Daha az sayıda katılımlarda %10 artış gösterebilir.

Dahil olanlar:
Ulaşım
Rehberlik
Çilingoz Tabiat Parkı giriş ücreti

Kendi aracınızla mola vereceğimiz bir noktaya kadar gelip sonrasında bizim aracımıza geçebilirsiniz. Zira yürüyüş başlangıç noktası ve bitiş noktası farklı yerler olacak. Fiyat bu koşullarda yine aynı olacak.

Katılım esnasında kapora talep edilecektir (80 TL)

İLETİŞİM

Tursab listesi için araca bineceğiniz durağı, TC numaranızı ve iletişim için telefon numaranızı bilgi@yolvemacera.com ya da yolvemacera@gmail.com adresine iletin lütfen.

Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan da bizi arayabilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurmanız durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

  Adınız Soyadınız

  E-Postanız

  Katılacağınız Etkinliğin Adı

  Telefon Numaranız

  Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

  Araç Hareket Bilgileri 25 Temmuz Cumartesi

  22:00 Bostancı Köprüsü
  22:05 Göztepe Köprüsü
  22:15 Kadıköy Evlendirme Karafırın önü
  22:30 Mecidiyeköy Trump Tower önü
  22:45 E5 Ömür durağı
  22:50 Yenibosna Otobüs Durakları
  23:15 Beylikdüzü

  ACENTA VE REHBERLER

  Etkinliklerimiz A Sınıfı belge numaralı seyahat acentası Extway tarafından yapılmaktadır. D2 Belgeli, korona koşullarına uygun hijyen edilmiş, lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkmaktayız.

  Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılar ve kokartlı olan rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde etkinlik üzerinde değişiklikler yapabilirler.

  ÖNEMLİ NOTLAR – GENEL BİLGİLENDİRME

  Yürüyüş sırasında kumanya, su ve başka kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için tercihen belden bağlamalı bir sırt çantası bulundurun.

  Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve varsa kronik hastalıklarınız hakkında rehbere etkinlik öncesinde mutlaka bilgi veriniz.

  Bu etkinliğe ilişkin başka detaylar, katılımcılar netleşince WhatsApp üzerinden ayrıca iletilecektir.

  Keyifli etkinlikler dileriz:)

  Extway Turizm A Sınıfı Seyahat Acentası Belge No: 5910

  www.yolvemacera.com

  Başa dön tuşu