Binkılıç – Çilingoz Gece Yürüyüşü (7 Ekim Cumartesi)

Bir değişiklik yapıp bu kez gece yürüyüşü yapalım istedik. 6 Ekim Cuma akşam İstanbul’dan yola çıkacağız ve yaklaşık 2,5 – 3 saatlik bir yolculuktan sonra, Binkılıç yakınlarındaki yürümeye başlayacağımız noktaya ulaşacağız.

Yürüyüşümüz, orman içi patikalardan ve traktör yollarından yaklaşık 15 km, 5 saat kadar sürecek. Hedefimiz Çilingoz kumsalına ulaşmak

Bu etkinlik için yanınızda kafa lambası ya da fener bulundurmalısınız. Ama biz mümkün olduğunca doğal ışıktan faydalanarak yürümeye çalışacağız.

Spor ayakkabı yerine bilekli bir bot, küçük bir sırt çantası ve gece serini için molalarda giymek üzere uygun bir mont almanızı öneririz.

Ayrıca deniz malzemelerinizi ve etkinlik sonunda kullanacağınız temiz yedek giysilerinizi yanınıza almayı unutmayın.

Kahvaltımızı yanımızda getirdiğimiz malzemelerle deniz kıyısında yaptıktan sonra, yüzmek ve kumsalda vakit geçirmek üzere serbest zamanımız olacak. Öğlen gibi aracımıza binip İstanbul trafiğine yakalanmadan Cumartesi 14-15 gibi evlerimize ulaşmayı planlıyoruz.

FİYAT

29 kişilik araçta 25 kişi ve üzerinde olursak 75 TL
29 kişilik araçta 25 kişi altında kalınırsa 80 TL
16 kişilik araçla yola çıkmamız durumunda: 85 TL

Etkinliğimiz en az 15 kişi katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Bu kez Avrupa yakasında oturanlar arkadaşlarımız şanslı zira arabaya en geç binip en erken inecekler:)

İLETİŞİM

Tursab listesi için araca bineceğiniz durağı, tc numaranızı ve iletişim için telefon numaranızı bilgi@yolvemacera.com ya da yolvemacera@gmail.com veya bilgi@gezginlerkulubu.org adresine iletin lütfen.

Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan da bizi arayabilirsiniz.

Katılım ve sorularınız için lütfen formu doldurunuz.

Adınız Soyadınız

E-Postanız

Katılacağınız Etkinliğin Adı

Telefon Numaranız

Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

Araç hareket bilgileri

Bostancı Köprüsü Kadıköy istikametindeki durak 21:00
Göztepe Köprüsü 21:10
Kadıköy Evlendirme karşısı Karafırın 21:20
Mecidiyeköy Triump Tower 21:50
E5 Ömür 22:00
E5 boyunca Beylikdüzü’ne doğru devam edeceğiz.

ACENTA VE REHBERLER

Etkinliklerimizi A Sınıfı 5910 belge numaralı Extway Seyahat Acentası işbirliği ve güvencesiyle yapmaktayız. D2 Belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkmaktayız.

Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılar ve kokartlı olan rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde etkinlik üzerinde değişiklikler yapabilirler.

KATILIM KOŞULLARI

 Katılım esnasında etkinlik bedelinin yarısı kapora talep edilecektir. Etkinliğin 3 gün öncesinden itibaren yapılan iptallerde acenta kuralları gereği kapora iade edilmeyecektir.

ÖNEMLİ NOTLAR GENEL BİLGİLENDİRME

Yürüyüş sırasında kumanya, su ve başka kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için tercihen belden bağlamalı bir sırt çantası bulundurun.

Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyinin.
Jean pantolon giymeyin. Bilekleri saran, sert ve tırtıklı (tercihen Vibram) tabana sahip, su geçirmeyen yürüyüş botu giyin. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı ya da spor ayakkabı kesinlikle tercih etmeyin.

Bu etkinlik için kafa lambası ya da eğer yoksa bir el feneri mutlaka bulundurun. Akşam serini için mutlaka mont, polar tarzı bir giyecek getirin.

Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve varsa kronik hastalıklarınız hakkında rehbere etkinlik öncesinde mutlaka bilgi veriniz.

Keyifli etkinlikler dileriz:)

Bunlara da Göz Atın

Kapanca Limanı

Trilye – Eşkel Fotoğraf ve Doğa Yürüyüşü – 14 Nisan Pazar

Tarihin, doğanın ve baharın renklerine doyacağımız farklı bir plan yaptık:) Yeşil Bursa’nın maviyle buluştuğu bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir