Binkılıç – Çilingoz Gece Yürüyüşü (30 Haziran 2018 Cumartesi)

Bir değişiklik yapıp bu kez gece yürüyüşü yapalım istedik.

İstanbul’dan yola çıkacağız ve yaklaşık 2,5 – 3 saatlik bir yolculuktan sonra, Binkılıç yakınlarındaki yürümeye başlayacağımız noktaya ulaşacağız.

Yürüyüşümüz, orman içi patikalardan ve traktör yollarından yaklaşık 15 km, 5 saat kadar sürecek. Hedefimiz Çilingoz kumsalına ulaşmak

Bu etkinlik için yanınızda kafa lambası ya da fener bulundurmalısınız. Ama biz mümkün olduğunca doğal ışıktan faydalanarak yürümeye çalışacağız.

Etkinlik bitiminde, kahvaltımızı yanımızda getirdiğimiz malzemelerle deniz kıyısında yaptıktan sonra, yüzmek ve kumsalda vakit geçirmek üzere serbest zamanımız olacak. Öğlen gibi aracımıza binip İstanbul trafiğine yakalanmadan Pazar 14:00 gibi evlerimize ulaşmayı planlıyoruz.

FİYAT: 

25 kişi ve üzerinde katılımcı olursa 90 TL
25 kişi altında katılımcı olursa (minimum 14 katılımcı) 110 TL
Ulaşım + Rehberlik + Acenta Giderleri + Seyahat Sigortası ve tabii doğada sıcak çay keyfi

2 kişilik %50 indirimli öğrenci (Lise düzeyine kadar) kontenjanımız bu etkinlik için de geçerli:)

Tursab listesi için araca bineceğiniz durağı ve iletişim için telefon numaranızı bilgi@yolvemacera.com adresine iletin lütfen.

Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan da bizi arayabilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurmanız durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Adınız Soyadınız

E-Postanız

Katılacağınız Etkinliğin Adı

Telefon Numaranız

Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

ARAÇ HAREKET YER VE SAATLERİ: 30 Haziran Cumartesi

22:50 Bostancı Köprüsü Kadıköy istikameti
22:55 Göztepe Köprüsü Kadıköy istikameti,
23:10 Kadıköy
23:30 Mecidiyeköy
23:45 Ömür
00:15 Beylikdüzü

Yol üstünde size uygun bir duraktan dahll olabilirsiniz. Duraklara en az 5 dakika erken gelirseniz ve verdiğimiz diğer mola zamanlarına riayet ederseniz planladığımız aktiviteleri yapma şansımız artacaktır:)

KATILIM KOŞULLARI

Katılım esnasında etkinlik ücretinin yarısı ( 50 TL) kapora talep edilecektir.

Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, yaz ve kış yürüyüş liderliği belgelerini almış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılar ya da kokartlı olan rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde etkinlikler üzerinde değişiklikler yapabilirler.

ÖNEMLİ NOTLAR
Yürüyüş sırasında kumanya, su ve başka kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için tercihen belden bağlamalı bir sırt çantası bulundurun.

Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyinin.
Jean pantolon giymeyin. Tercihen, bilekleri saran, sert ve tırtıklı tabana sahip, su geçirmeyen yürüyüş botu giyin. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı kesinlikle tercih etmeyin.

Yürüyüş esnasında min. 2 lt su bulundurmalısınız. Çantanıza yürüyüş esnasında atıştırmak için kuruyemiş (kuru incir, kuru üzüm vs.) alabilirsiniz.

Yürüyüş sonrasında değiştirmek için yanınıza mutlaka yedek giyecekler alın. (Ayakkabı, çorap, pantolon vb.) Bu malzemeleri yürüyüş esnasında yanımıza almayıp araçta bırakacağız.

Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve varsa kronik hastalıklarınız hakkında rehbere etkinlik öncesinde MUTLAKA bilgi veriniz.

ACENTA VE ULAŞIM
Etkinliklerimizi A sınıfı seyahat acentası, Tursab belge numarası 5910 olan Extway Turizm güvencesiyle yapıyoruz, D2 belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkıyoruz.

Keyfili etkinlikler dileriz

Bunlara da Göz Atın

gürle köyü

Gürle – Gemiç Geçişi Doğa Yürüyüşü (3 Şubat – Pazar)

Osmanlı izlerinin belki de en yoğun olarak gözlemlenebildiği bir bölgede olacağız bu hafta sonu. Gemlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir