Best of Likya: Kaş, Kekova Andriake (20 – 23 Nisan 2019)

Fethiye – Antalya arasında yaklaşık 509 km olan Likya yolunu tamamladık. Onlarca antik kent, birbirinden güzel koylar, muhteşem manzaralı konaklama yerleri, hikayeler, efsaneler, tanıdığımız yüzlerce yeni insan ve hayat.

Anadolu’nun kadim uygarlıklarından Likya’lıların izinde ne çok yol aldık. Şimdi bu uzun yolculuğumuzda en çok beğendiğimiz etapları birlikte yürüyelim istiyoruz. Yüzdüğümüz güzel koylarda yeniden yüzmek, geçtiğimiz en güzel yaylalardan, köylerden birlikte tekrar geçmek, tanıştığımız en güzel insanları size de tanıtmak, en etkileyici antik şehirleri bir kez daha ziyaret etmek için Nisan’da, tam da baharın yüzünü gösterdiği günlerde yeniden ışık ülkesi Likya’dayız.

Bu kez uğrayacağımız yerler Kaş, Limanağzı, Aperlai, Üçağız, Kekova, Andriake ve Demre’de Myra Antik Kenti.

20 Nisan Cumartesi sabah saatlerinde Kaş’ta buluşup maceramıza başlayacağız, 23 Nisan Salı akşam saatlerinde Demre‘de bitireceğiz. İsteyenler evlerine dönebilir, biz birkaç gün de Olimpos’un tadını çıkarmak istiyoruz, vakti olan bize eşlik edebilir:)

Yapacağımız yürüyüşler, günübirlik yürüyüş malzemelerimizle ortalama 15 – 18 km olacak ve bulduğumuz her koyda ve her fırsatta yüzeceğiz:)

Baton, kafa lambası, gece serinliği için mont veya polar almalısınız. Yağmurluk çantanızda mutlaka bulunmalı. Fazla malzemelerimiz konaklayacağımız yerlerde kalacak, bu daha hafif yüklerle yürüyebilme imkanı anlamına geliyor:)

3 gece 4 gün sürecek bu harika maceramızda, 1 gece Kaş’ta denize sıfır oldukça sevimli bir aile otelinde ve 2 gece Kekova – Üçağız’da yine denize sıfır bir taş ev pansiyonda konaklayacağız.

Etkinlik Fiyatı:
10 kişi ve üzerinde katılımcı olursa 890 TL
Daha az sayıda katılımlarda %10 artış gösterebilir.

Fiyata Dahil Olanlar:
Açık büfe kahvaltı dahil 3 gün konaklama 2 kişilik odalarda 1 kişi
Rehberlikler
İhtiyaç halinde ara ulaşım giderleri (fazla malzemelerin transferi, yürüyüş başlangıç noktalarına ulaşım vs)
Seyahat Sigortası
Tursab Acenta Giderleri

Fiyata Dahil Olmayanlar:
Ana ulaşım (Kaş’ta buluşma ve Demre otogarda bitiş)
Kahvaltı hariç öğünler ve ekstra diğer harcamalar
Kekova’da batık kent ve civardaki adalara yapacağımız tekne gezisi ücret paylaşımı (40 -50 TL)
Müze Ören yeri giriş ücretleri (Müzekart geçerlidir)

Etkinliğimiz 15 kişiyle sınırlıdır.

Etkinliğin tamamı yerine size uygun bir kısmına katılmayı düşünürseniz fiyat ve planlama için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Kesin katılım için etkinlik ücretinin 1/3’lük kısmını kapora olarak göndermelisiniz.

Tursab listesi ve seyahat sigortası için TC kimlik numaranızı ve iletişim için telefon numaranızı yolvemacera@gmail.com ya da bilgi@gezginlerkulubu.org adresine iletin lütfen.

Ayrıca 0530 223 11 95 nolu telefondan da bizi arayabilirsiniz.

Katılım ve diğer sorularınız için aşağıdaki formu doldurmanız durumunda tarafınıza dönüşte bulunulacaktır.

Adınız Soyadınız

E-Postanız

Katılacağınız Etkinliğin Adı

Telefon Numaranız

Durak Bilgileriniz ve diğer sorularınız

Etkinliklerimizi A Sınıfı belge numaralı seyahat acentası işbirliği ve güvencesiyle yapmaktayız. D2 Belgeli lüks turizm araçları ve güleryüzlü kaptanlarla yola çıkmaktayız.

Türkiye Dağcılık Federasyonu Dağcılık eğitimlerini tamamlamış, yaz ve kış yürüyüş liderliği belgelerini almış, ilk yardım sertifikalı oldukça deneyimli ve profesyonel dağcılar ya da kokartlı olan rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde etkinlik üzerinde değişiklikler yapabilirler.

ÖNEMLİ NOTLAR
Yürüyüş sırasında kumanya, su ve başka kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için tercihen belden bağlamalı bir sırt çantası bulundurun.

Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız, bu konuda ve varsa kronik hastalıklarınız hakkında rehbere etkinlik öncesinde MUTLAKA bilgi veriniz.

Keyfili etkinlikler dileriz

Bunlara da Göz Atın

Lviv – Ukrayna (4 – 7 Mart 2019)

Geçtiğimiz kış döneminde gittiğimiz ve çok keyif aldığımız Ukrayna’nın kalbi sayılan Lviv’de edindiğimiz deneyimlerimizi sizlerle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir