Alternatif Bir Kamp Deneyimi: Yüzen Çadır

Kamp yapmayı seviyorsanız, size yepyeni bir deneyimden bahsedelim: Yüzen çadırlar

Doğada kullanmak için tasarlanmış malzemeler üreten SmithFly şirketi adını The Shoal Tent koydukları yüzer çadırları piyasaya sürdü. Bu çadır sayesinde herhangi bir nehir, göl yada sahil sizin kamp alanınız haline gelebilir.

Yüzen çadırın tabanı, bir saldan yapılmış. Şişirilmiş salın üst kısmı da yine şişirilebilir çadır ile kaplanmış, yani çadır polleri ile uğraşma derdi yok. Elbette tasarım suya ve rüzgara karşı dayanaklı. Yaklaşık 15 cm kalınlığındaki tabanı aynı zamanda şişme yatak görevini görmekte.

Yaklaşık 22 kg olan iki kişilik bu çadır, saklama torbasının içine yerleştirildiğinde 60″x24″x18″ boyutlarına gelebiliyor. Çadır hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz satış sitesine göz atabilirsiniz. https://www.smithfly.net/collections/watercraft/products/shoal-tent

Şu an piyasada alternatifi olmadığı için fiyatı 1500 dolar civarında olan bu yüzer çadırın zaman içinde yaygınlaşacağını ve fiyatının ucuzlayarak doğa da keyif alarak kullandığımız oyuncaklar arasına gireceğini ümit ediyoruz.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu